• Výchovný koncert - N Dance company

• Vo štvrtok, 27. 10. 2022, sa žiakom 1. - 4. ročníka predviedol Norbert Noro Grofčík - zakladateľ tanečnej školy N Dance company, finalista ČSMT a 5 násobný majster sveta. Spolu so svojimi zverencami zatancovali žiakom svoje víťazné choreagrafie z rôznych celoslovenských i medzinárodných súťaží. Jednu choreografiu sa dokonca naučili naši žiaci počas tohto výchovného koncertu. Nechýbal ani tanečný duel, ktorý vyhrala Jasmínka Jedličková z II.A triedy. Pozrite si album Výchovný koncert - N Dance. (MarMin)

• IV.A Halloween

• Vo štvrtok, 27.10.2022, si štvráci užili deň plný strašidelných úloh. Vyučovanie sa nieslo na Halloweensku tematiku. Za splnenie každej úlohy čakala deti sladká odmena. Viac v albume IV.A Halloween. (MarMin)

• Čarodejnícka párty

• 25.10.2022 Latinodisko krúžok mal Čarodejnícku párty bez metiel, ale s pavučinkami aj pavúkmi na tvári. Opäť sme sa dobre zabavili. Na budúce prajeme pekné prázdniny. O priebehu sa dozviete v albume Latino hallowen .

• Sokoliari

• Dňa 24. 10. 2022 sa žiakom 1.stupňa predstavil vedúci Sokoliarskeho krúžku z CVČ Domino Nitra, pán Martin Kvasňovský. Žiakom porozprával veľa zaujímavostí o sokoliarstve a predviedol výcvik dravcov. Viac napovie album Sokoliari. (MarMin)

• MO v stolnom tenise

• V dňoch 20.-21.10.2022 sa uskutočnili majstrovstvá okresu v stolnom tenise v kategórii dievčat a chlapcov. Našu školu úspešne reprezentovali Barbora Seková, Nina Hlavačková, Rebeka Vágaiová a Vanesa Ladungová. Družstvo chlapcov vzložení Kevin Kováč, Samuel Pavelka a Peter Bedeč obsadili výborné 4.miesto spomedzi 17 škôl. Srdečne blahoželáme. O priebehu súťaže sa dozviete aj v albume MO v stolnom tenise.

• Informačný leták o nebezpečných spoločenstvách

• V súvislosti s potrebou ochrany detí pred manipulatívnymi svetonázorovými a spirituálnymi skupinami si Vám dovoľujeme dať do pozornosti informačný leták o nebezpečných spoločenstvách, ktorý pripravil cirkevný odbor Ministerstva kultúry SR v spolupráci s Národným koordinačným strediskom pre riešenie problematiky násilia na deťoch pri Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Leták je určený pre deti, ich rodičov a učiteľov, ale aj pre všetkých, ktorí s deťmi a mládežou pracujú. Jeho cieľom je zvýšenie informovanosti o možných rizikách nevhodného ovplyvňovania detí a mládeže svetonázorovými skupinami, resp. o rizikách pôsobenia negatívnych spirituálnych spoločenstiev na deti a mládež, a zároveň poskytovanie informácií o možnostiach pomoci a príslušné kontakty. (MarBub)

• Školské kolo OSJ

• Vo štvrtok 13.10.2022 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v slovenskom jazyku. 16 žiakov 8. a 9.ročníka riešili zadania v online prostredí. Držíme palce, aby všetkým súťaž dopadla podľa ich predstáv. (GabLal)

• Privítanie prvákov v ŠKD