• Online súťaž 2021/2022

• Na zvyšovanie digitálnej gramotnosti realizujeme rôzne aktivity v rámci vyučovania, ale aj mimo neho. Jedným z nich je aj súťaž Slovensko ako ho ne/poznáme.

Súťaž bude prebiehať online a je určená jednak rodičom/verejnosti, ako i žiakom. Bude pozostávať z 3 kôl, pričom na záver súťaže budú vyhlásení 3 najúspešnejší riešitelia z oboch kategórií.

Súťažné otázky budú postupne zverejňované a na ich riešenie bude určených 14 dní.

Pri dosiahnutí maximálneho počtu bodov u viacerých súťažiacich o víťazoch rozhodne bonusová úloha, ktorá bude súťažiacim zaslaná elektronickou správou.

Prajeme Vám veľa šťastia a nových poznatkov pri riešení tejto poznávacej súťaže.

výhercovia 1.kola (2.-12.4.2022):

v kategórii žiakov najúspešnejšími riešiteľmi boli Lucas Jesenský (6.B), Lenka Rácková (8.A) a Viktória Gráčiková (5.B)

v kategórii verejnosť najúspešnejšími riešiteľmi boli p. Jozef Strapko, Jozef Bujko a Lucia Dubíková

mimoriadne sme ocenili aj prvých účastníkov v oboch kategóriách - p. Evu Daniová a Elku Poláková (4.C)

výhercovia 2.kola (1.-14.5.2022):

v kategórii žiakov najúspešnejšími riešiteľmi boli Ela Poláková (4.C), Matej Dojčán (6.C) a Viktor Vykoukal (5.B)

v kategórii verejnosť najúspešnejšími riešiteľmi boli p. Mária Viskupová, Juraj Slíž, Zuzana Seková

mimoriadne sme ocenili aj prvých účastníkov v oboch kategóriách - p. Vladimíru Mlacákovú a Matúša Furdu (5.C)

výhercovia 3.kola (20.-27.6.2022):

v kategórii žiakov najúspešnejšími riešiteľmi boli Kevin Kováč (8.C), Nikola Kubíková (5.B) a Leila Floreková (8.A)

v kategórii verejnosť najúspešnejšími riešiteľmi boli p. Miroslava Kubíková, Andrea Kontárová a Michal Kacina.

Vďaka podpore sponzorov oceňujeme aj účastníkov, ktorí sa pravidelne zapájali do našej online súťaže - v kategórii žiakov je to Alexandra Rácková (5.B) a p.Juraj Slíž. Srdečne blahoželáme!!!

Súťaž podporili zaujímavými cenami: Informačné centrum Ružomberok

TIK Bardejov   Košice región  TIK Nitra