Školský klub detí

Aktivity 2018/2019

Dňa 16.10.2018 bolo VII. a VIII. oddelenie ŠKD na výstave Farby a plody jesene v botanickej záhrade SPU. Prezreli sme si skleníky plné zaujímavých rastlín. Očarili nás farebné aranžmány plodín, výstavka byliniek  a chilli papričiek. Niektoré deti mali možnosť ochutnať aj nezvyčajné plody. Výstava bola pekná a skutočne hýrila farbami jesene. Napokon sme navštívili aj Vivárium, kde sa deťom najviac páčila obrovská korytnačka.

By KatMoj & LucGal

10.10.2018 sme s deťmi z IX. odd. ŠKD navštívili Tvorivé dielne KOS v Nitre, kde si mali deti možnosť precvičiť jemnú motoriku, využiť svoje tvorivé schopnosti a fantáziu a vyrobiť si jesennú dekoráciu - vetvičky prepletené vlnou, prstami.

By DanGru

4.10.2018 príjemné jesenné počasie využili deti v školskom klube na púšťanie šarkanov...

By KatMoj

Deti VII. oddelenia ŠKD si dňa 2.10.2018 urobili súťaž Tanečník. Dobre sa zabavili, zahrali sa na moderátorov, porotu a súťažiacich. Keďže sa všetky deti snažili splniť svoju rolu čo najlepšie, dostali aj drobné odmeny.

By KatMoj

V septembri sa v našej telocvični konalo privítanie prvákov v školskom klube detí. Vítali ich starší klubáci, ktorí si pripravili pre našich nováčikov krátky kultúrny program. Predviedli sa tancom, spevom a prednesom básne. K dobrej nálade prispeli rozprávaním vtipov a vystúpením kúzelníkov. Všetci sa dobre bavili a na záver si aj zatancovali.

PRVÁČIKOVIA, VITAJTE V NAŠOM KLUBE !!!

By ZdeMal

Dňa 19.9.2018 navštívili deti zo VII.oddelenia ŠKD Tvorivé dielne v Krajskom osvetovom stredisku na Fatranskej ul. v Nitre. Privítala ich tam pani Ľ.Struková, ktorá im priblížila výrobu šúpolienok. Deti si vytvorili figúrky zo šúpolia a aj sa trošku potrápili, ale výsledok bol pekný.

By KatMoj

13.9.2018 - Chlapci a dievčatá v IX. oddelení si oprášili vedomosti z dopravnej výchovy a vyrobili si križovatku s dopravnými značkami.

By DanGru