• Superdesiata

• 06.09.2024 08:10
      • Informácia o možnosti zabezpečenia desiaty pre žiakov cez SUPERDESIATA.SK
      • Vážení rodičia.

Máme pre Vás skvelú novinku, ktorá uľahčí Váš každodenný život a zabezpečí Vášmu dieťaťu výživnú a chutnú desiatu!

Predstavujeme náš nový týždenný program!

Odteraz si môžete objednať pre svoje dieťa zdravú a vyváženú desiatu na celý týždeň, už od 5,90 €!

Prečo si vybrať práve náš týždenný program?

• Úspora času a peňazí: Jednoduché objednanie na celý týždeň za zvýhodnenú cenu.
        • Zdravá a vyvážená strava: Každá desiata je starostlivo zostavená tak, aby obsahovala všetky potrebné živiny pre rast a vývoj vášho dieťaťa.
        • Rôznorodosť: Každý deň iná chuť, takže sa Vaše dieťa nikdy nebude nudiť.
        • Zdravé a výživné: Naše desiaty sú pripravené z čerstvých a kvalitných surovín.
        • Jednoduché objednávanie: Objednávate si online.
        • Ako to funguje?
          1. Registrácia: Zaregistrujte sa na našej webovej stránke superdesiata.sk
          2. Výber programu: Vyberte si z našej ponuky týždenných programov.
          3. Objednávka: Objednajte si desiatu na celý týždeň dopredu.
          4. Dodanie: Desiatu dovezieme priamo do školy, kde si ju deti vyzdvihnú po druhej vyučovacej hodine, na výdajnom mieste, od dozor vykonávajúcej osoby.
        • Objednajte si ešte dnes a presvedčte sa sami o výhodách nášho programu! Spoľahnite sa na nás a doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie.

P.S.: Keďže tu máme nový školský rok, tí ktorí ste u nás už zaregistrovaní, nezabudnite prepísať triedu Vašich ratolestí.

S pozdravom,

TÍM SUPER DESIATA