• Tanečná škola NEXUM

• 05.09.2024 09:27
      • Zápisy do tanečnej školy NEXUM v Nitre
      • Tanečná škola NEXUM Vám v Nitre ponúka, práve teraz na začiatku školského roka, je ten ideálny čas pridať sa k nám a tancovať, keďže otvárame mnohé začiatočnícke krúžky pre deti  a mládež.

Zápisy sú práve otvorené pre všetky naše detské krúžky a to tanečnú prípravku, spoločenské tance, balet, contemporary, disko dance, hip-hop, akrobacia vo vzduchu pre deti a zumba kids.

Preto neváhajte, milí rodičia a priaznivci tanca a pozrite si našu ponuku https://tsnexum.sk/ponuka/deti-a-teens

Na ktorej nájdete viac informácii, ako napríklad cenník, rozvrh, či detailný popis nami ponúkaných štýlov tanca. Priamo na nej môžete aj vyplniť prihlášku na rok 2024/2025 a môžete veselo tancovať.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a pridáte sa k nám.

Nezabúdajte – tanec je naozaj pre každého!

Tešíme sa na Vás!

Tanečná škola NEXUM