• 2% dane

Vážení rodičia, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.

• Vesmír očami detí

Žiaci na druhom stupni sa zapojili do celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Do obvodného kola postupujú práce žiakov: Juraj Ján Matejka 6.B,Lilien Nagyová 6.B, Tamara Hamarová 7.C, Laura Bulavčáková 7.C, Šimon Očkaják 7.C. (LiaVin)

• Preventívna prednáška

Dňa 18.3.2024 sa naši ôsmaci zúčastnili preventívnej prednášky na tému PRAVDA O DROGÁCH. Prednáška bola organizovaná v spolupráci s občianskym združením Slovensko bez drog. Žiaci mali počas prednášky možnosť diskutovať o drogách, ale aj o živote, snoch, šťastí a cieľoch. Za prednášku ďakujeme pánovi R.Bobčekovi. (IvSch)

• Súťaž Komenský a my

Žiaci na druhom stupni sa zapojili do 21.ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže Komenský a my. Do celoslovenského kola postupujú práce žiakov: Emma Šoková 9.B, Kseniya Kucherova 7.A, Nikola Kubíková 7.B, Rebeka Molnárová 7.B, Andrej Mandelík 7.B, Natália Vilinová 7.C a Ivanna Banias 8.C. (LiaVin)

• Basketbal 3x3 chlapci - 3. miesto krajské kolo

12.marca 2024 sa začali majstrovstvá okresu v basketbale. Naša škola mala zastúpenie v kategórií chlapcov. Chlapci odohrali výborné zápasy, dostali sa do finále, ktoré zvládli a postúpili do krajského kola.

22.marca 2024 v Leviciach nás čakali majstrovstvá Nitrianskeho kraja a boj o postup na majstrovstvá Slovenska. Naši chlapci tu odohrali výborné zápasy, no nakoniec v semifinále podľahli Základnej škole z Levíc. V boji o 3.miesto sme vyhrali nad Základnou školou z Nových Zámkov.

• Olympijský odznak zdatnosti

Žiaci našej školy sa zúčastnili v rámci TSV súťaže Olympijský odznak všestrannosti.

Najúspešnejší žiaci boli ocenení, získali certifikát a Olympijský odznak.

Naši najúspešnejší žiaci.

zlatý odznak: Hajdukiewicz Liliana, Chobotová Linda, Solnica Lucas

strieborný odznak: Michaličková Nina, Nagy Dominik, Gabula Michal, Benc Marko, Chobotová Natália, Difilippo Samuel, Hlaváček Daniel,

• Varím, varíš

Dňa 21.3.2024 sme v rámci krúžku Varím, varíš, varíme zahájili prácu v krásnej novej kuchynke. Žiaci pripravili syrové štangličky a v novej kuchynke bola radosť piecť. Všetci sa z nej tešíme!

Piatok 29. 3. 2024
    • Kalendár